Obchodní podmínky

Doprava 

  • platba předem převodem - kurýrem zdarma
  • dobírka +35 Kč (lze jen u vizitek a velkoformátového tisku)
  • Kurýrní služby InTime, GLS, DPD, UPS, PPL

Doba dodání

Téměř u všeh produktů je doba výroby i dodání uvedena. Doba dodání se může prodloužit kvůli problémům, které nejde ovlivnit, jako je porucha stroje, absenci zaměstnanců, či jen lidské chybě. Dále se dodání může opozdit také ze strany kurýrní služby, která může mít problémy na své straně nebo dokonce zásilku ztratit. Za toto vše nemůžeme garantovat. Nestává se to naštěstí často, ale již jsme na tyto problémy narazili.

Kvalita výroby - tisk a ořez

Kvalita produktů je přiměřena technologii výroby, jde o polygrafii a odchylky v barevnosti jsou v normě. Odchylky po ořezu spadu, mohou být až 3mm, protože se tiskne na velkém archu který, když se potiskne tak zvlhne, následně zahřeje, když projíždí strojem tak se může roztáhnout až o 3mm. Texty, loga a další prvky musí být aspoň 3mm vevnitř od ořezu, aby se do nich kvůli odchylkám při výrobě neřízlo.

Platby

  • platba předem (převodem) na náš účet nebo dobírkou
  • platby kartou Visa, MasterCard a Maestro
  • na dobírku posíláme pouze vizitky, plachty a polepy do hodnoty zakázky 5000,- bez DPH

Ceny

Ceny na webu jsou platné, ale v rámci rozsáhlého systému se mohou změnit a to i po provedené objednávce. Jelikož cenu ovlivňuje hodně faktorů a až při realizaci se může změna projevit. Zatím se to nestalo, ale stát se to může.

Kurz Eura pro zákazníky ze Slovenska

V případě platby převodem předem určuje kurz eura prodejce Tisk Sarpet s.r.o., v případě dobírky určuje kurz eura kurýr, který dobírku vybírá a následně směňuje, dle nákupního kurzu v bance a zasílá částku prodejci (Tisk Sarpet s.r.o.) a v případě platby kartou platíte částku v českých korunách a směna probíhá dle kurzu Vaší banky.

Návrhy

Automatická kontrola (zdarma) Vaše tisková data prochází naším automatickým kontrolním systémem, který kontroluje pouze rozměr tiskovin, po obdržení Vašich dat Vám zašleme odpověď ohledně výsledku kontroly. Prosíme, berte v úvahu, že tento kontrolní systém nemůže rozpoznat všechny chyby. Premiová kontrola (doporučujeme) Využijte naši okamžitou expertní kontrolu včetně opravy drobných chyb jen za 150 Kč.

Správný návrh pro tisk - ideálně tiskové PDF

nejlépe využijte našeho grafika, nebo naší prémiovou kontrolu, na pozdější reklamace při nedodržení těchto podmínek nebude brán zřetel, děkuji za pochipení

Pakliže Vaše data obsahovala všechny tyto podmínky, a přesto se u výsledného produktu objevily chyby, prosíme Vás, abyste nám zaslaly fotku jednoho kusu a my Vám na základě této informace založíme stížnost u našeho reklamačního oddělení.

Newsletter

Registrací v našem systému automaticky odebíráte naše akce a novinky, odhlásit sse můžete prostřednitvím odkazu v mailu s novinkami.

DŮLEŽITÉ

Vámi odeslaná objednávka je závazná až v případě, jak ji zadáme do realizace, ta nastává po dodání všech podkladů (fakturační a dodací adresy, specifikace produktu, potvrzení tiskových dat a popřípadě přijetí platby, je-li převodem nebo kartou předem) a Vy jste povinni ji uhradit. V případě nevyzvednutí a znovuzaslání platí objednavatel další dopravu (platba je v tomto případě převodem předem), a v případě úplného nevyzvednutí Vám vznniká dluh v celkové výši objednávky, který jste povini uhradit. Dlužník (kupující apod.) dává tímto věřiteli (prodávajícímu apod.) svůj souhlas ke shromažďování a zpracování jeho osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely splnění předmětu uzavírané smlouvy.